Jūsų prekių krepšelis tuščias!

LAUKO GULTAI

Nieko nėra nuostabiau, kaip sulaukus šiltų orų lėkti į kiemą ir maloniai praleisti laiką. Gulėjimas ant pledo tik vaikystėje atrodo tikrai labai smagu užsiėmimas. Suaugus dažniausiai ieškoma kur kas patogesnių būdų maloniai pasišildyti saulėje. Lauko gultai - viena iš pasirinkimo galimybių. Juos perka ne tik nuosavus namus arba sodus turintys asmenys, tačiau ir daugiabučių gyventojai, kurie gali pasigirti turintys balkonus, terasas ir panašiai. Tai puiki galimybė įdegti niekur neišvykus iš namų. Juk ne visi gali pasidžiaugti ypač ilgomis atostogomis.

Lauko gultai gali būti tiek pasidaromi iš jau nebereikalingų baldų arba gali būti perkami. Žinoma, antrasis variantas yra kur kas patogesnis, kadangi tokiu atveju galėsite būti tikras dėl kokybės. Tuo pačiu garantuojame, kad platus gultų pasirinkimas padės išsirinkti tą, kuris atrodo, kad tinka labiausiai. BaldaiTau.lt orientuojasi į skirtingus klientus ir stengiasi, kad kiekvienas iš jų būtų patenkintas suteikiamomis galimybės. Konsultacijos ir bendros paieškos visada padeda atrasti patį geriausią variantą.

BaldaiTau.lt gultai - mėgstantiems kokybę

Akivaizdu, kad mūsų prekybos vietoje lauko baldų pasiūla yra labai plati. Taigi, neteks peržiūrėti skirtingų parduotuvių pasiūlą, kadangi viską galite atrasti vienoje vietoje. Viena iš pasirinkimo galimybių - lauko gultai. Siūlome labai daug įvairių variantų, kad kiekvienas gebėtų atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.

BaldaiTau.lt garantuoja, kad gautas daiktas Jus tenkins. Įvertinkite tai.

 • Parduodama produkcija konkurencingomis kainomis, tad kiekvienas klientas galėtų atrasti tai, kas jam puikiai tinka. Rekomenduojame įvertinti suteikiamas galimybes ir džiaugtis naujai įsigytu baldu. Tai, kad mes parduodame prekes pigiau nereiškia, kad produkcija yra prastesnė. Tikrai ne. Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti, todėl parduodame baldus už savikainą.
 • Žinoma, lauko gultai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, taigi kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka. Kokybiški gaminiai garantuoja ilgaamžiškumą. Vienas lauko gultas sėkmingai gali būti naudojamas net dešimtis metu. Svarbiausia bent jau minimaliai skirti laiko jo priežiūrai.
 • Žinoma, platus stilių pasirinkimas padeda kiekvienam atrasti tai, ko jam reikia. Lauko gultai gali būti mediniai, plastikiniai, su paminkštinimais ir be jų. Kokius baldus greta pasirinksite - tokiu gultus ir įsigykite.
 • Suteikiama ir garantija. Jeigu iškilo kokios nors problemos - padeda jas išspręsti. Svarbiausia - visiškai nemokamai.
 • Parduodami ne tik tradiciniai lauko gultai, tačiau ir ypač funkcionalūs. Jie puikiai tinka nugaros skausmu besiskundžiantiems asmenims.

Konsultacijos su profesionalais padės Jums pasirinkti tokius lauko gultus, kurie eis ne tik įdegti, tačiau ir pailsėti. Juk tiesi nugaros padėtis yra labai svarbi. Garantuojame, kad ergonomiški lauko baldai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Lauko gultai interjere

Daug ką stebina faktas, kad komponuojant lauko baldus daugelis žmonių taip pat gana didelį dėmesį kreipia į baldų pasiskirstymą ir vieningo stiliaus kūrimą. šiuo atveju reikia atkreipti dėmesį į tai, kad klasikinis ir modernus stilius, kuriuos esame įpratę kurti namuose, šiuo atveju ne visai pasiteisina, kadangi lauko aplinka kiek kitokia. Reikia derinti ne tik baldus, tačiau tuo pačiu ir augalus, akmenis bei kitas lauko interjero detales. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad kai kurie kambariniai akcentai lauke atrodys neskoningai.

 • Lauko gultai dažniausiai komponuojami kiek toliau nuo visų kitų baldų. Paprasčiausiai, stalas ir kėdės dažniausiai statomos pavėsyje, kad sėdėjimas būtų malonus, o tuo pačiu ir po stogu, kad per lietų galima būtų lauke. štai lauko gultai dažniausiai komponuojami saulės spinduliuose, kadangi gulėjimas juose padeda puikiai įdegti. Juolab, jie gana dideli, tad stilingiausiai atrodys tik tokiu, jeigu jiems bus paskirta konkreti vieta.
 • Lauko gultai gali būti skirstomi pagal savo išvaizdą į labiau modernius ir klasikinius. Nors lauke retas stengiasi sukurti konkrečiai kurį nors stilių, tačiau toks baldų suskirstymas padeda suvokti, kokia bus kiemo ar sodo išvaizda. BaldaiTau.lt prekybos vietoje egzistuoja gana daug skirtingų variantų, tad tereikia pasirinkti tą, kuris Jums tinka labiausiai.
 • Jeigu norite, kad gulėjimas gultuose būtų kur kas patogesnis - tokiu atveju rekomenduojame Jums įsigyti baldus su paminkštinimais. Dažniausiai jie kainuoja kur kas daugiau, tačiau pliusas tas, kad gulėjimas juose bus kur kas malonesnis ir patogesnis.

Kuo daugiau laiko skirsite paieškoms - tuo tikresni galėsite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra pats geriausias. Konsultacijos su mūsų prekybos atstovais padės Jums pasirinkti tai, kas labiausiai tinka. Galiausiai nepamirškite, kad lauko gultai tai galimybė pailsinti ne tik kūną, tačiau taip pat ir mintis.

Kaip pasirinkti lauko gultą?

Kadangi BaldaiTau.lt siūlo platų lauko gultų pasirinkimą - naudinga nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti pasirinkti labiausiai poreikius tenkinantį baldą. Nustatome gaires, kurios gali bent jau kiek palengvinti Jūsų paieškas.

 • Kaina. Pirmiausia naudinga nusistatyti pinigų sumą, kurią galite investuoti į gultą. Tokiu atveju įvertinsite kuo daugiau variantų ir iš jų visų pasirinksite tą, kuris tinka labiausiai. BaldaiTau.lt teikia bene pigiausius gultus, kurie jums sėkmingai ir labai ilgą laiką tarnaus.
 • Dizainas. Naudinga nuspręsti, kokį stilių kursite savo kieme. Kaip jau minėjome, tai ne namų interjeras, tad kūrimo darbai turi būti kiek kitokie. Svarbiausia nuspręsti, iš kokios medžiagos kurtas baldas ir kokios spalvos jums labiausiai tinka. Tai pačios pagrindinės gairės, kurios gali padėti apsispręsti.
 • Dydis. Dažniausiai lauko gultai siekia iki 2 metrų ilgio, kad galėtų ramiai sau gulėti bet kokio ūgio žmonės. Tiesa, galima atrasti ir mažesnių, kurie puikiai tinka nedideliuose soduose. Taigi, ieškant gulto rekomenduojame atkreipti dėmesį į šį faktą. Gali būti, jog būtent jis nuspręs, kuris variantas tinka labiausiai.
 • Minkštumas. Kaip jau minėjome - tai gali būti vienas iš pagrindinių kriterijų padedančių Jums apsispręsti, kuris gultas labiausiai tinka.
 • Atramos. Dažniausiai fiziškai ne tokie aktyvūs žmonės nori, kad gultas turėtų tiek rankų, tiek kojų atramas. Kartais siekiama, kad balde būtų galima laikyti ir kokį nors kokteilį bei panašiai. Taigi, esant poreikiui galima įsigyti ir tokius baldus. Dažniausiai dėl papildomų funkcijų jie būna didesni, sunkesni ir brangesni.
 • Medžiaga. Gultai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų: nuo medžio iki plastiko. Skiriantis medžiagai skiriasi ir prietaiso savybės, tad kuo daugiau laiko skirkite derinimui ir paieškoms. Tuomet būsite tikras, jog pasirinkote tai, kas Jums labiausiai tinka.

Laiko gultai - puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite, kad jūsų gyvenimas būtų kur kas malonesnis. Kadangi lietuviškas klimatas negali pasidžiaugti labai dažnomis saulėtomis dienomis - kiekviena jų turi būti išnaudojama. Kai tik saulė pakyla - eikite į lauką ir gulėdami gultuose pasimėgaukite jos spinduliais.