Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektai - susikurkite asmeninę oazę kieme

Daugelis butuose gyvenančių asmenų su pavydu žiūri į nuosavų namų savininkus, kurie turi galimybę mėgautis nuosavu kiemu. Deja, ne visi įvertina, kokį turtą jie turi ir paprasčiausiai nesirūpina erdve, kurią galima įrengti labai skoningai ir patogiai investuojant tikrai mažas pinigų sumas. BaldaiTau.lt siūlo tikrai plačią lauko baldų pasiūlą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka. Tiesa, vietoj to, kad pirktumėte atskirus baldus - kur kas paprasčiau pasinaudoti galimybe įsigyti visą komplektą. Lauko baldų komplektai - paprastas, gana pigus ir stilingas pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi komfortabiliai ir savo sodą bei kiemą paversti nuostabia erdve.

Kaip pasirinkti lauko komplektus?

Kadangi BaldaiTau.lt siūlo ne tik pavienius lauko baldus, tačiau ir komplektus - pasirinkimas yra platus. Nuspręsti, kurie labiausiai tinka - gana sunku. Tokiu atveju naudinga pasikliauti profesionalų patarimais, kurie atsižvelgtai į Jūsų poreikius gali pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka. Taip pat rekomenduojame įvertinti ir tai, kad tam tikri kriterijai gali palengvinti paieškas. Trumpai juos ir aptarsime, kad pasirinkimas būtų paprastesnis.

 • Dydis. Pirmiausia reikia įvertinti, kur baldus planuojate statyti. Tiesiog pagal tai galima pasirinkti tam tikro dydžio baldus. Kalbant apie kėdes neverta išskirti labai didelių modelių, tačiau atsižvelkite į tai, jog skiriasi baldo dydis. Kol vieni yra mažesni, tuo tarpu kiti - didesni. Taigi, priklausomai nuo to, kur lauko baldai stovės - konkrečių reikia ir ieškoti.
 • Dizainas. Atsižvelgdami į tai, kokios išvaizdos baldai Jums yra reikalingi - rekomenduojame jų ir ieškoti. Labai retai lauko baldai pasirenkami pagal tai, kokį interjerą norite susikurti namuose, tačiau verta atsižvelgti į tai, kad vieni gali labiau priminti klasikinį stilių, tai tuo tarpu kiti labiau - modernų. Būtent į tai orientuodamiesi galite ieškoti tinkamiausių baldų.
 • Funkcija. Sunku vertinti, kokias funkcijas lauko baldai gali atlikti. Kol vieni skirti tik sėdėjimui, tuo tarpu kiti dar ir juda. Galima įsigyti lauko krėslus. Treti skirti deginimuisi. Žmonės labai mėgsta tokio tipo gultus. Taigi, tiksliai žinodamas, ko ieškote - atrasite tai.
 • Medžiaga. Skirtingi lauko baldų komplektai yra gaminami iš skirtingos medžiagos. Tai taip pat derinama ir su interjeru. Kol vieni žmonės labiau linkę pasirinkti medinius baldus, tuo tarpu kitiems labiau patinka metaliniai. šiuo atveju svarbu yra tai, kad BaldaiTau.lt siūlo labai plačią pasiūlą. Taigi, kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Mobilumas. Kai kurie baldai gali būti labai patogiai transportuojami iš vienos vietos į kitą. šiuo atveju reikia nuspręsti, ar ištisus metus baldus laikysite lauke, ar žiemos metu jie ilsėsis garaže? Priklausomai nuo to - baldai turi būti mobilūs arba ne.

Kriterijai gali pasirodyti gana paviršutiniški, tačiau pastarieji reikalingi siekiant, kad pavyktų kuo greičiau atrasti Jums labiausiai tinkamus baldus. Kaip jau minėjome - konsultacija su specialistais padės pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. BaldaiTau.lt mielai konsultuoja nuotoliniu būdu. Kreipkitės jeigu tik iškilo kokie nors klausimai.

Iš ko susideda lauko baldai?

BaldaiTau.lt parduodami lauko baldų komplektai - puikus pasirinkimas tiems, kurie nemoka derinti, tačiau ori, kad jų kieme stovėtų baldai, kuriuose būtų galima leisti dienas. Skirtingi komplektai susideda iš skirtingų baldų. Kiekvienas žmogus pagal savo poreikius turi galimybę pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka.

Patogios kėdės poilsiui lauke. Komplektuose visada būna kėdės, kurios gali labai skirtis tiek savo išvaizda, tiek paskirtimi. Įvertinus, kokių norite - tokias pavyks ir įsigyti. Kaip jau minėjome - gali varijuoti medžiaga iš kurios yra pagamintos kėdės. Pradedant medinėmis ir baigiant metalinėmis, kurios šiuo metu gana populiarios. Paprasčiausiai jos gali labai sėkmingai išstovėti ištisus metus. Anksčiau ypač populiarios buvo plastikinės, tačiau daugelis žmonių jų nebeperka todėl, kad pastarosios tarnauja gana trumpą laiko tarpą.

Praktiški stalai skirti laukui. Lygiai taip pat, kaip ir ieškote kėdžių - reikia įvertinti, kokie stalai Jums labiausiai tinka. Kol vieni mieliau perka medinius, tuo tarpu kiti - metalinius. Pasirinkimas varijuoja priklausomai nuo kiekvieno žmogaus norų ir galima džiaugtis tuo, kad pasiūla tokia plati, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti.

Tvirti ir kokybiški lauko gultai. Jie perkami rečiausiai. Natūralu, kad žmonės susikoncentruoja ties stalais bei kėdėmis, kadangi tai patys pagrindiniai baldai, kurie reikalingi siekiant, kad buvimas lauke būtų komfortabilus. Tiesa, vasaros metu gulėti prieš saulę - nėra nieko maloniau. Kad greitai nepaskaustų nugaros - gultai yra labai geras pasirinkimas. Įvertinkite ir įsigykite iš BaldaiTau.lt.

Kaip susikurti svajonių erdvę lauke?

Lauko baldų komplektai yra pats svarbiausias pirkinys siekiant, kad susikurta lauko erdvė būtų ir stilinga, ir patogi. Kadangi daugelis žmonių neturi stilistinio išsilavinimo - nieko keisto, kad darbus palieka profesionaliems stilistams, kurie darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Kitas variantas, jeigu finansai nėra labai draugiški - skaityti mūsų patarimus. Jie padės suvokti, kaip rekomenduojame išdėstyti lauko baldus ir kokios smulkmenos garantuos, kad susikurta erdvė atrodys puikiai.

 • Nepamirškite, kad erdvė atrodys kur kas gražiau tokiu atveju, jeigu jus sups kuo daugiau žalumos. šiuo atveju naudinga tiek pasisodinti gėles, tiek įsigyti pakabinamus vazonus, kuriuose žydės patys gražiausi augalai. Kuo jų daugiau - kuo vieta bus jaukesnė.
 • Viena iš dažniausiai daromų klaidų - lauko apipavidalinimas tarsi namų.-nbsp; Kai kurie žmonės į lauką neša vazonus, pagalves ir kitas smulkmenas, kurių per didelis skaičius paprasčiausiai trukdo susikurti skoningą erdvę. Žinoma, pagrąžinti galima, tačiau jeigu naminių daiktų bus per daug - atrodys juokingai. Visgi nepamirškite, kad įsirengiate lauko erdvę.
 • Vietoj to, kad atsivestumėte elektrą - rekomenduojame įsigyti žibalines lempas, kurios padės ne tik matyti, kas vyksta aplinkui, tačiau taip pat ir sukurti stilingą aplinką. Puikiai tinka ir žvakės, tačiau vėjuotą dieną joms nepavyks sėkmingai degti.
 • Lauko baldų komplektas gali būti pastatomas suformuotų rėmų viduje. Rėmus galima dekoruoti nuostabiomis užuolaidomis, kurios gali būti užtraukiamos tokiu atveju, jeigu vėjas labai intensyviai pučia. Žinoma, kaip jau minėjome, namų daiktų nereiktų nešti į lauką, tačiau saikingai suderinus galima suformuoti stilingą pavėsinę.
 • Prie tokio tipo baldų labai puikiai dera kepsninės, kuriose galima kepti daržoves. Svarbiausia, kad jos gali būti nedidelės. Tuomet labai greitai įkaista ir greitu metu galėsite mėgautis skaniais pietumis.
 • Nepamirškite, kad jeigu jūsų pasirinkta lauko baldų komplektai stovės atokaitoje - tokiu atveju gali būti per daug kaitru ir ilgą laiką nepavyks išbūti vienoje vietoje. Tuomet arba reikia ieškoti kitos erdvės, arba paprasčiausiai siūlome nuspręsti, kokio tipo apsaugą nuo saulės pasirinksite. šiuo metu labai populiarios lauke pastatomos nišos. Jos padės apsisaugoti tiek nuo saulės, tiek nuo vėjo.
 • Labai vertinamos tokios pavėsinės, kurioje yra ne tik reikalingi baldai, tačiau ir lauko židiniai. Jie skleidžia šviesą ir tuo pačiu suteikia galimybę pasigaminti Jūsų norimą patiekalą.
 • Nepamirškite, kad lauko baldų komplektai turi būti gaminami tik iš ypač patvarių medžiagų. Tai reiškia, kad geriausi yra tokie, kurie gaminami iš medžio + metalas. Tokiu atveju būsite tikras, kad baldai Jums labai ilgai ir sėkmingai tarnaus. svarbiausia, kad tokie komplektai gali lauke būti ne tik vasaros metu, tačiau taip pat ir rudenį bei pavasarį.
 • Nepamirškite ir mielų spalvotų akcentų, kurie padės sukurtai lauko erdvei atrodyti skoningai. Dažniausiai ryškių spalvų akcentai įpučia audringos romantikos, kurios tikrai reikia daugeliui.
 • Puikios interjero smulkmenos - lesyklėlės. Taigi, Jūsų sėdimoje vietoje gerta bus paukščiai kurie maloniai džiugins savo dainomis.

BaldaiTau.lt parduodami lauko baldų komplektai skiriasi daugeliu veiksniu. Tai užtikrina, kad kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka. Galiausiai, visada galima pasikonsultuoti su profesionalais, kurie patars ir rekomenduos.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.