Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

prz92

Peržengę namų slenkstį pirmiausia atsiduriame prieškambaryje. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiai erdvei skiria gana didelį dėmesį. Galima sakyti, kad tai patalpa, kuri skirta Jūsų namų reprezentacijai, atmosferos sukūrimui. Net jeigu Jūsų prieškambario erdvė yra labai maža, tai nereiškia, kad negalite jos įsirengti stilingai, o gal net ir funkcionaliai. Labai svarbu pasirinkti tinkamiausius baldus ir susipažinti su patarimais, kurie padės sukurti išskirtinę namų erdvę.

Skaityti plačiau...

Penelopa baldai

Galima drąsiai sakyti, kad miegamojo patalpoje mes praleidžiame bent jau trečdalį savo gyvenimo. Taip pat būtent šiame kambaryje mes ilsimės, pasikrauname jėgų, taigi, buvimas jame lemia mūsų likusią kasdienybę. Juk tai erdvė, kurioje mes ne tik miegame, tad miegamojo lova nėra vienintelis baldas, kuris stovi šiame kambaryje. Apskritai miegamojo įrengimas reikalauja laiko bei žinių. Juk svarbu sukurti tokią aplinką, kurioje jaustumėtės gerai, saugiai ir tuo pačiu pavyktų pailsėti.

Skaityti plačiau...

Colorato baldai

Psichologai jau gana seniai yra įrodę, kad kambario interjeras gali veikti žmogaus psichologiją. Tai ypač aktualu kalbant apie vaikų kambarį, kadangi tai erdvė, kurioje mažasis ne tik leidžia laiką, tačiau ir auga, bręsta. Vaikų kambario baldai, interjeras, detalės ir kitos smulkmenos gali padėti išugdyti gerą, mąstančią ir kūrybingą asmenybę. Šiame straipsnyje padėsime sukurti ne tik stilingą, tačiau ir psichologiškai patrauklią bei funkcionalią erdvę, kuri bus skirta Jūsų mažyliui.

Skaityti plačiau...

Polo

Virtuvė – viena pagrindinių patalpų namuose. Jeigu kuriatės savo namų interjerą arba norite seną patalpą pagyvinti iš naujo – naudinga pasidomėti kokios mados ateina į mūsų gyvenimą nuo 2017-ųjų metų. Mados suvokimas reikalingas ne tik tam, kad būtumėte koją kojon su naujovėmis, tačiau dizainerių informacija padeda geriau suprasti – kokios spalvos dera ir kaip atrodo puikus virtuvės interjeras.

Žinoma, greta spalvų magijos, daiktų išdėstymo bei kitų smulkmenų reikia nepamiršti ir baldų. Virtuvės valgomojo komplektai padės kasdienybę leisti ne tik gražiuose, tačiau ir funkcionaliuose namuose.

Skaityti plačiau...

Elizabeth

Namų kūrimas – tai ne tik sienų, grindų ar lubų dengimas specialiomis priemonėmis. Taip pat tai ir ne tik baldų pirkimas, kurie padaro namus kur kas funkcionalesniais. Tai ir smulkmenos, kurios kartais gali lemti daugiau nei visas namų dekoro keitimas.

Skaityti plačiau...

Aramis

Daugelis su pavydu žiūri į garsenybių namus, kurie atrodo labai išpuoselėti ir kiekvienas smulkmena kainuojanti tūkstančius. Tiesa, kartais tik susidaro toks įspūdis, kadangi profesionalūs interjero dizaineriai puikiai žino kokios smulkmenos gali padėti susikurti išskirtinai gražius namus. Brangumas taip pat nesiremia vien tik į pinigus. Pateikdami idėjas BaldaiTau.lt padės atskleisti, kas kuria prabangą namuose ir kaip tokią susikurti galite savo namuose.

Skaityti plačiau...

Colorsmart

Nebūtina samdytis profesionalaus interjero dizainerio siekiant sukurti arba naujam gyvenimui prikelti savo namus. Daugelis žmonių tvirtina, kad jie visiškai neturi jokios meninės gyslelės, todėl tokio pobūdžio darbus palieka profesionalams. Pirmiausia norime akcentuoti, kad kiekvienas žmogus yra menininkas ir tikrai gali susikurti gražų namų interjerą. Antra, į pagalbą atskuba specialios programėlės, kurios gali palengvinti interjero kūrimo darbus.Skaityti plačiau...

Dizainerio patarimai: kaip įsirengti skirtingas namų zonas?

Namų pagrindinė funkcija – apsaugos. Visgi, tik sienos ir stogas apsaugoti negali. Baldai, smulkmenos, interjero detalės – visuma, kuri padeda namuose jaustis jaukiai. Kiekviena namų erdvė nepriklausomai ar gyvename bute, ar name – turi būti išnaudota. Jeigu turite galimybę samdytis interjero dizainerį – namų erdvių projektavimo darbus jis atliks už jus. Kitu atveju skaitykite toliau ir pasinaudokite mūsų patarimais.

Skaityti plačiau...

Baldų priežiūra

Baldaitau.lt teikia ypač platų baldų pasirinkimą, tad kiekvienas norintis atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius. Jeigu Jums reikia klasika dvelkiančių baldų, kurie aptraukti gobelenu arba jeigu Jums reikia modernizmu kvepiančių odinių baldų – užsukote ten, kur reikia. Tiesa, koks tikslas vos kiek išpurvinus baldą pirkti naują – kai paprasčiausiai naminėmis priemonėmis galite daiktą prikelti naujam gyvenimui.

Skaityti plačiau...

Sisteminiai baldai

Asmenys, kurie per daug nesureikšmina, koks interjeras yra namuose – dažniausiai nesuvokia, kokiu principu jie pasirenka vienus arba kitus baldus, jų spalvas. Žinoma, kai kurie orientuojasi į dizainą ir dažnai perka ne tai, kas jiems yra gražu, tačiau tai, kad teoriškai yra stilinga. Štai kita kategorija žmonių yra tie, kurie baldus renkasi impulsyviai. Psichologai teigia, kad tai nėra paprasčiausias atsitiktinumas, kadangi daiktus mes perkame pagal savo asmenybę. Sisteminiai baldai labai mėgstami, kadangi vieno pirkimo metu gausite komplektą funkcionalių ir tuo pačiu stilingų baldų. Tačiau kodėl būtent pasirenkate vieną, o ne kitą komplektą? Būtent į tai atsakyti mes ir planuojame šiame tekste.

Skaityti plačiau...