Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

Sofos - Lovos

Sofos-lovos yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų baldų, kadangi pastaruosius labai nesunkiai galima pritaikyti net ir išskirtinio dydžio arba formos namuose. Svarbiausia, jog šio tipo baldas turi dvi funkcijas, taigi ypač puikiai tinka nedidelės kvadratūros kambariuose. Dažniausiai tokius apstatyti yra ypač sunku, kada reikia pasirinkti tokio tipo funkcionalius baldus.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Kaip pasirenkamos ir prižiūrimos sofos-lovos?

Kaip atrodo Jūsų svajonių namų interjeras? Kokios smulkmenos jį formuoja ir kaip galima pasiekti maksimaliai patį geriausią rezultatą? Kiekvienas žmogus gali individualiai atsakyti į šį klausimą, kadangi kiekvienam asmeniui patinka skirtingi dalykai, taigi jis ir stengiasi sukurti išskirtinį dizainą namuose. Svarbiausia apgalvoti labai daug smulkmenų, kurios ir formuoja interjerą. Suderinkite savo poreikius su galimybėmis, pasikonsultuokite su profesionalais ir pasirinkite teisingai.

Kaip pasirenkamos sofos-lovos?

Kaip ir visi kiti baldai, taip ir sofos-lovos pasirenkamos nusistačius tam tikrus kriterijus, kurie padeda paprasčiau suvokti, kokio baldo jums reikia ir kur kas greičiau jį atrasti. Nesvarbu ar planuojate pirkti internetu, ar realiose prekybos vietose – bet kuriuo atveju įvertinus tam tikrus kriterijus galėsite būti tikras, jog pasirinkote teisingai.

 1. Skiriasi šių baldų dizainas. Dažniausiai prieš pirkdami baldus ir formuodami interjerą namuose žmonės apsisprendžia, ar jie nori klasikinio, ar modernaus interjero. Klasikinės sofos-lovos dažniausiai pasirenkamos kiek didesniuose namuose. Net ir tokiu atveju labai patogu kai galima sutaupyti vietos pasirinkus funkcionalų baldą. Kitas variantas – modernios sofos-lovos. Žinoma, jos pasirenkamos tokiu atveju jeigu žmogus nori namuose suformuoti modernų interjerą. Pastarasis šiuo metu ypač intensyviai plinta. Lygiai taip pat, kaip ir nedidelės kvadratūros namai, taigi vienas aspektas sąlygoja kitą.
 2. Žinoma, reikėtų nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į baldą. Galbūt tai nepadės jums atrasti pačio geriausio varianto, tačiau neabejotinai padės kur kas greičiau atlikti darbą. Juk pirkimas kartais gali būti gana varginantis procesas. Labai svarbu, kad asmuo žinotų kiek tiksliai gali išleisti sofai. Tokiu atveju jis greičiau atras tai, kas jam tinka. Sofos-lovos nėra labai brangios atsižvelgiant į tai, kokios funkcionalios pastarosios yra.
 3. Skiriasi ir sofos dydžiai. Tiesiog reikia įvertinti, kokio tipo namuose kokio dydžio sofa tiks ir labai paprastai įvertinę skirtingus variantus pasirinksite tai, kas jums labiausiai tinka. Kadangi sofa-lova esant poreikiui gali būti labai nesunkai išlankstoma – reikia pasirinkti tokio dydžio, kad kambaryje ji puikiai tilptų ir išlankstyta. Žinoma, ne visada tokia bus, tačiau esant poreikiui reikia norus įgyvendinti.
 4. Skiriasi medžiaga iš kurios baldas yra pagamintas. Galima pasirinkti tarp odinių, kurios populiariausios moderniuose namuose ir tarp gobeleninių, kurios puikiai tinka tiek klasikiniuose, tiek pačio įvairiausio stiliaus namuose. Svarbiausia, kad pasiūla esti labai plati, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam tinka labiausiai.
 5. Būtinai atsižvelkite ir į tai, kokios kompanijos produkciją planuojate pirkti. Kadangi internete nesunkiai galima atrasti visą informaciją, kuri jums yra reikalinga, siūlome pasiskaityti atsiliepimus ir pasirinkti tai, kas jums tinka labiausiai. BaldaiTau.lt siūlo tik aukščiausios kokybės baldus, kurie nepaliks abejingų. Pasitikėkite prekėmis, kurias liaupsina net ir išrankiausi klientai.

BaldaiTau.lt – tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą!

Kaip priderinti sofą-lovą interjere?

Susikurti svajonių interjerą nebus sunku jeigu tiksliai žinosite, ko jūs norite. Visada naudinga pasisamdyti profesionalus, kurių kompetencija padeda sukurti išskirtinai gražų interjerą. Žinoma, tai kainuoja pinigus, tad kai kurie žmonės yra pasirengę patys apgalvoti visas smulkmenas. Pateikiame gaires, kurios jums padės susikurti gražų interjerą ir tuo pačiu stilingai įkomponuoti sofą-lovą. Komponavimas nėra sudėtingas, juolab, nereikalauja kokių nors ypatingų žinių. Svarbiausia, kad savyje puikiai derėtų funkcionalumas ir stilius.

 1. Sofos-lovos spalva turėtų būti pasirenkama pagal visą kambaryje dominuojantį stilių. Tai reiškia, kad reikėtų nesirinkti kardinaliai skirtingų atspalvių. Tačiau lygiai taip pat reikėtų vengti ir vienodų spalvų baldų bei aksesuarų namuose, kadangi taip norite ar nenorite priartėsite prie kičo, kurio daugelis nori išvengti.
 2. Jeigu siekiate, kad sofa-lova labai greitai neišsipurvintų, tačiau namuose turite mažų vaikų arba gyvūnų – tokiu atveju rekomenduojame ant baldo uždėti kokį nors užtiesalą. Tokiu atveju jis bus apsaugotas nuo purvo. Esant poreikiui galima labai paprastai nuimti ir išskalbti. Svarbiausia, jog keičiant užtiesalus galima labai varijuoti namų interjeru. Susikurkite tokį, kuris konkrečiu metu geriausiai perteikia jūsų nuotaiką.
 3. Jeigu gyvenate labai mažo ploto butuke, tačiau norite, kad namuose būtų kuo erdviau, tokiu atveju rekomenduojame vengti tamsių spalvų baldų. Būtent tokie dažniausiai yra, kadangi pastaruosius lengviausia prižiūrėti. Visgi, tuo pačiu reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad tamsių spalvų sofos-lovos labai „apkrauna“ kambarį, jis tampa dar mažesnis.
 4. Žinoma, atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų pasirinkta sofa-lova puikiai derėtų prie visų kitų kambaryje esančių baldų. Labai svarbu išlaikyti tiek spalvinį toną, tiek interjerą, kuris padeda namams atrodyti gražiai. Jeigu vienas kambarys įrengtas kaip klasikinis, tuo tarpu kito kurti kaip modernų – neverta. Labai svarbu išlaikyti tolygumą.
 5. Sofos-lovos padeda sukurti ne tik stilingą, tačiau ir gražų namų interjerą. Visada naudinga pasikonsultuoti su profesionaliais interjero dizaineriais. Jeigu jums tai yra per daug sunkiai įveikiama, tokiu atveju rekomenduojame pasitarti bent jau BaldaiTau.lt specialistais. Jie gali patarti ir rekomenduoti.

Sofos-lovos puikus pasirinkimas tiems, kurie nori erdvių namų, tačiau esant poreikiui galima būtų nesunkiai apnakvindinti į svečius užsukusius draugus. Būtent šis baldas yra ypač funkcionalus ir daugelio pasirenkamas.

Pirkti baldus BaldaiTau.lt prekybos vietoje – verta ir naudinga. Svarbiausia įvertinti suteikiamus pliusus ir išnaudoti galimybes, kuriomis džiaugiasi nemaža dalis tautiečių.

 • Parduodami baldai yra konkurencingomis kainomis, taigi jeigu norite sutaupyti – pasirinkti šio tipo baldus tikrai labai verta ir reikalinga. Svarbiausia, jog mažesnė kaina nei kitose prekybos vietose tikrai nereiškia prastesnės kokybės. Pastaroji yra ypač aukšto lygmens.
 • Kaip jau minėjome, BaldaiTau.lt parduoda tik ypač kokybišką ir žmogui patrauklią produkciją, kuri tarnaus labai ilgai ir sėkmingai. Pasitikėkite profesionalų tiekiama pasiūla ir tuo pačiu patenkintais klientais, kurie grįžta vėl ir vėl.
 • Prekės yra pristatomos iki pat namų durų. Pamirškite visus vargus, kadangi Jūsų poreikiais pasirūpins BaldaiTau.lt kolektyvas, kurio tikslas, kad kiekvienas žmogus gautų tai, kas jam tinka labiausiai.
 • Egzistuojant tokiai palčiai pasiūlai – kiekvienas atras labiausiai jo poreikius tenkinantį variantą. Sofos-lovos gali būti pasirenkamos pagal anksčiau aptariamus veiksnius ir tuo pačiu vistiek turėsite galimybę vertinti ypač daug pasirinkimų.
 • Baldams suteikiama garantija, taigi galite būti tikras, kad pastarieji yra ilgaamžiai.

Svarbiausia, kad BaldaiTau.lt profesionalai yra pasiruošę Jums padėti pasirinkti, atsakys į visus klausimus ir tuo pačiu rekomenduos. Pirkti dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Pasinaudokite akivaizdžiomis galimybėmis, kurios lemia žmonių pasitikėjimą pelniusią BaldaiTau.lt prekybviete.