Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

Foteliai - Lovos

Foteliai-lovos tai ypač kompaktiškas ir labai rekomenduotinas baldas. BaldaiTau.lt siūlo labai daug pasirinkimų, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, kas jam tinka labiausiai. Jeigu nežinote kokį baldą pirkti – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie yra apsiruošę jums padėti.

2 Prekė (s)

Mažėjantis
per puslapį

2 Prekė (s)

Mažėjantis
per puslapį

Kompaktiškas baldas svetainėje: foteliai - lovos

Svetainė - patalpa kurioje mes dažniausiai ilsimės, priimame svečius, tam tikras prasme formuojame save kaip šeimą, kuriame savo aplinką. Kalbant apie namų aplinką daugelis žmonių kaip intymiausius kambarius išskiria vonią bei miegamąjį. Kiti, rodos, tik tarp kitko, nes labiau kuriami visiems, o ne kiekvienam žmogui. Taigi, kokia turi būti svetainė ir kokie joje baldai privalo stovėti, kad pavyktų sukurti tobulą variantą tarp viešosios erdvės ir privačių interesų? Juk norisi, kad kambarys atspindėtų mūsų mąstymą ir požiūrį į aplinką. Tuo pačiu, kad jame jaukiai jaustųsi visi, kurie užsuka mūsų aplankyti. Foteliai-sofos, kavos staliukai, kušetės, komodos, TV staliukai ir kiti baldai padeda sukurti norimą interjerą. Tačiau visko sudėti į vieną patalpą nepavyks, tad reikia galvoti, kokiais būdais galima suformuoti stilingą svetainę.

Kokie baldai privalo būti stilingoje svetainėje?

Jeigu manote, kad pačiam susikurti stilingą svetainę bus gana sunku, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie gali padėti gauti norimą rezultatą. Paprasčiausiai interjero dizaineriai puikiai suderina individualaus žmogaus norus kartu su stiliaus galimybėmis. Jeigu bijote, kad jų paslaugos gali būti labai brangios – siūlome tiesiog pasidomėti. Daugeliu atveju nuomonė visiškai pasikeis susiradus gerą specialistą.

Visgi, jeigu esate pasiruošęs savo svetainės interjerą suprojektuoti pats – tokiu atveju pateikiamą sąrašą baldų, kurie privalo būti kiekvienoje svetainėje. Žinoma, skiriantis dydžiui skiriasi ir baldų kiekis. Pateikiame pačius pagrindinius, o kiekvienas žmogus įvertindamas svetainės dydį turėtų nuspręsti, kurie jam reikalingiausi.

 1. Foteliai-lovos – puikus kompaktiškas baldas, kuris suteikia galimybę jį funkcionaliai išnaudoti. Kuomet svečiai užsuka dienos metu – jie patogiai sėdės ant stilingų fotelių. Jeigu nuspręs nakvoti – tokiu atveju foteliai bus paverčiami patogiomis lovomis. Foteliai-lovos – ne tik stilingas, tačiau tuo pačiu ir labai funkcionalus baldas.
 2. Staliukas. Kiekvienoje svetainėje galima atrasti kavos staliuką ant kurio bus padėti keli, žmogui patys reikalingiausi ir nuolatos kintantys daiktai, kaip kavos puodelis, laikraštis ir kitos smulkmenos.
 3. Taip pat kai kuriems asmenims svetainė tuo pačiu yra ir valgomasis, taigi būtina įsigyti ir didelį stalą su kėdėmis. Greta jo bus švenčiamos didžiosios metų šventės. Smagu, kai namuose yra vieta, kur visi susirenka pabūti kartu.
 4. Smulkmenos, kurios formuoja interjerą. Dažniausiai svetainėse drąsiai kabinami paveikslai, veidrodžiai ir gražios vazoninės gėlės. Jeigu mokate suderinti smulkmenas, tokiu atveju gausite labai jaukią ir gražią patalpą.

Svetainės formavimas – skonio reikalas. Kol vieni labiau mėgsta minimalizmą, tuo tarpu kiti linksta ties klasikiniu stiliumi. Tiesa, tiek vienu, tiek kitu variantu labai mėgstami funkcionalūs baldai, kurie išsilanksto ir būna panaudojami kur kas efektyviau. Foteliai-lovos yra vienas iš tokių pasirinkimų. Svarbu ir tai, kad jie idealiai tinka ypač nedideliuose kambariuose, kadangi padeda sutaupyti labai daug vietos. Foteliai-lovos šiuo metu pasirenkami net ir miegamuosiuose. Kadangi Lietuvoje populiarūs nedidelės kvadratūros butai – toks baldas jame puikiai tiks. Svarbu ir tai, kad pastarieji tikrai patogūs, tad galite drąsiai naudoti kaip lovą, kurioje bus miegama kiekvieną dieną.

Kaip pasirinkti fotelį-lovą?

BaldaiTau.lt teikia labai platų baldų pasirinkimą, tad kiekvienas žmogus įvertindamas savo individualius poreikius gali pasirinkti tai, kas jam tinka labiausiai. Foteliai-lovos yra ne išimtis. Platus pasirinkimas džiugina, kadangi žmogus įvertindamas skirtingus variantus gali pasirinkti tai, kas jam tinka labiausiai. Tačiau tuo pačiu labai plati pasiūla skatina sugaišti daug laiko lyginant variantus. Kad bent kiek supaprastintume paieškas – pateikiame gaires, kuriomis rekomenduojame ieškoti šio baldo BaldaiTau.lt prekybos vietoje.

 • Foteliai-lovos skiriasi savo išvaizda. Galima išskirti tris dažniausiai kuriamus interjerus namuose: klasikinis interjeras, modernus interjeras ir tarpinis variantas, kuomet asmuo tiksliai nežino, kaip įvardyti stilių, koks dominuoja namuose. Pagal tai, kokie kiti kambaryje baldai yra, kokios smulkmenos kabo ant sienų arba stovi ant spintelių – būtent tokius likusius baldus ir planuojate pirkti. Foteliai-lovos gali labiau tikti arba moderniam, arba klasikiniams interjerui.
 • Foteliai-lovos gali skirtis ir savo dydžiu. Bet kuriuo atveju šie foteliai nėra tokie maži, kaip kad įprasti, kurie neišsilanksto. Paprasčiausiai kuriami tokie, kad išlankstyti būtų patogiai panaudojami kaip lovos (rinkdami vietą šiam baldui reikia nepamiršti apskaičiuoti, kad baldas ir išsilankstęs į lovos poziciją laisvai tilptų kambaryje).
 • Skiriasi ir baldo plotis. Šie foteliai gali net priminti mini sofas arba kušetes, kadangi juose drąsiai sėdėti gali net du žmonės. Tiesa, galima pasirinkti tarp siauresnių arba platesnių fotelių.
 • Foteliai-lovos šiek tiek skiriasi ir savo konstrukcijomis, kurios labai dažnai nulemia funkcijas. Kai kurios suteikia galimybę pasidėti daiktus atidarius lovą, ten labai patogu laikyti patalynę, kuri visada atnaujinama, kad esant poreikiui svečiai būtų prabangiai paguldomi.

Foteliai-lovos yra labai puikus baldas, o BaldaiTau.lt prekybos vietose galima atrasti labai daug pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus pagal savo asmeninius kriterijus gali pasirinkti tokią, kokia jam tinka labiausiai.

Kaip prižiūrėti fotelį-lovą ir panašius baldus?

Foteliai-lovos kaip ir kiti minkšti baldai nėra reiklūs. Jie tarnauja labai ilgai, tačiau dėl nuolatinio naudojimo jų išvaizda gali šiek tiek kisti, tad visada labai pravartu pasidomėti, kokios priemonės gali padėti apsaugoti baldus. Visi baldai reikalauja minimalios priežiūros. Tai padeda užtikrinti, kad jie tik labai ilgai ir sėkmingai jums tarnaus, tačiau tuo pačiu ir atrodys gražiai bei puoš jūsų namų interjerą.

 • Galima įsigyti specialias priemones, kurios padės apsisaugoti nuo nešvarumų. Jos skiriamos pagal tai, kokią medžiagą yra norimą išvalyti. Nuo odos gaminių iki kiek paprastesnių gobelenų. Dažniausiai šios priemonės yra nebrangios ir nesunkiai padeda pašalinti bet kokio pobūdžio dėmę.
 • Paprastas šiltas vanduo ir muilas gali pašalinti labai daug sudėtingų dėmių. Tokiu atveju nereikės investuoti papildomai į priežiūrą. Tiesa, su tokiu tirpalu negalima valyti odos dirbinių.
 • Jeigu namuose turite mažų vaikų arba gyvūnų ir bijote, kad jie gali labai greitai sugadinta naujai įsigytą baldą – tokiu atveju rekomenduojame ant jo laikyti užtiesalą. Apsaugosite nuo išpurvinimo ir tuo pačiu užtiesalas gali būti keičiamas pagal nuotaiką. Tuomet stilius neatsibos, kadangi jį nuolatos keisite.
 • Actas ir soda – puikios priemonės, kurios padeda pašalinti labai rimtas dėmes. Vėlgi, netinka odos gaminiams, tačiau iš kitų baldų nesunkiai pašalins esamas problemas.